title: "ENG Switch Mode Power Supply Adapter Charger 3A-122WU12"
brand: "eng"
price: "₹ 1384"
in_stock: false
store_origin: IN
region: India
---
# ENG Switch Mode Power Supply Adapter Charger 3A-122WU12
**Brand:** eng
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** ENG Switch Mode Power Supply Adapter Charger 3A-122WU12 by eng
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- eng enthusiasts
## Why This Product
- Trusted eng brand quality
## Description
ENG Switch Mode Power Supply Adapter Charger 3A-122WU12 Provides power to your device in the event you may have lost or damaged your original power supply.Input:100-120V, 50-60Hz, 25VAOutput:12V, 1A
## Features
- Input:100-120V, 50-60Hz, 25VA
- Output:12V, 1A