title: "A1 ELECTRICS A1ELECTRICS.COM16A Hook Up to 4 Gang Socket Mains Extension 1.5mm Arctic Blue Cable, 5 metre"
price: "₹ 9404"
in_stock: false
store_origin: IN
region: India
---
# A1 ELECTRICS A1ELECTRICS.COM16A Hook Up to 4 Gang Socket Mains Extension 1.5mm Arctic Blue Cable, 5 metre
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** A1 ELECTRICS A1ELECTRICS.COM16A Hook Up to 4 Gang Socket Mains Extension 1.5mm Arctic Blue Cable, 5 metre
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description
## Images
## Frequently Bought Together
- A1 Electrics® 16A Hook Up to 4 Gang Socket Mains Extension 1.5mm Arctic Blue Cable, 5 metre
- Trintion 2 Way Splitter 16A Electric Mains Hook Up 20.3 x 18.5cm Lead Adaptor Industrial Plug for Caravans Motorhomes