| ASIN | B01G3OMEC8 |
| Air Flow Capacity | 80 Cubic Metres Per Hour |
| Best Sellers Rank | 158,528 in DIY & Tools ( See Top 100 in DIY & Tools ) 318 in Bathroom Fans |