title: "Hydronix SPC-45-2020 Polyester Pleated Filter 4.5\" OD X 20\" Length, 20 Micron"
price: "₹ 3966"
---
# Hydronix SPC-45-2020 Polyester Pleated Filter 4.5" OD X 20" Length, 20 Micron
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Hydronix SPC-45-2020 Polyester Pleated Filter 4.5" OD X 20" Length, 20 Micron